LeBron znova mene izbral prvega? Koga drugega pa bi

Liga NBA 9. Feb 20198:54 > 8:57
Jason Miller, Getty Images Sport

Košarkar Golden State Warriors Kevin Durant ni bil presenečen, ker ga je LeBron James drugo leto zapored izbral v svojo ekipo za All Star tekmo. Dogajanje iz Charlotta naslednji konec tedna v živo na Sportklubu.

LeBron James je na draftu za All Star tekmo tudi letos Kevina Duranta izbral kot prvega, tako da bosta v Charlottu znova zaigrala v isti ekipi. “Kaj drugega pa bi moral narediti?” se je vprašal Durant.

Skupaj z LeBronom Jamesom in Durantom bodo v začetni peterki začeli še James Harden, Kyrie Irving in Kawhi Leonard.

Na drugi strani je Giannis Antetokounmpo v začetno peterko svoje ekipe izbral Stepha Curryja, Paula Georga, Kembo Walkerja in Joela Embida.

Giannis ni od tukaj, tako da verjamem, da bo naslednje leto izbral boljšo ekipo za sebe,” je Durant malce spodbodel grškega zvezdnika.

All Star vikend, na katerem bo nastopil tudi naš Luka Dončić, naslednji konec tedna spremljajte v živo na Sportklubu.