Getty images/Ronald Martinez

Košarka

13.02.2019 | 05.32

Košarkar moštva Golden State Warriors Klay Thompson je med prvim polčasom tekme proti Utahu utrpel grd izpah prsta. Ne glede na bolečino, se je že čez nekaj minut vrnil iz slačilnice in pomagal svoji ekipi na parketu.

Ostrostrelec Klay Thompson je utrpel poškodbo prsta, ko je zapel za dres Donovana Mitchella

NBA

Jazz bo zaigral vsaj še enkrat: Utah premagal Houston

Utah je proti Houstonu uspel serijo četrtfinala na zahodu podaljšati še vsaj za en dvoboj. Raketam sicer ostajata dve zaključni žogi.

Košarkar Indiane Myles Turner je na včerajšnji tekmi proti Bostonu postregel z živalskim zabijanjem preko centra Bostona Gordona Haywarda. Kljub temu zabijanju pa to na koncu ni bilo dovolj za zmago Indiane, ki se je že poslovila od končnice v ligi NBA.

Oklahoma in Orlando po novem porazu tik pred izpadom

Portland je na zelo zahtevnem gostovanju pri Oklahomi prišel že do tretje zmage v seriji in je z nogo in pol že v polfinalu. Enako lahko rečemo tudi za Toronto, ki se je danes ponoči veselil zmage proti Orlandu.

Celticsi pometli z Indiano, tretja zmaga Warriorsov

Celticsi so se kot prvo moštvo uvrstili v polfinale lige NBA. Boston je dobil še četrto tekmo proti Indiani in v zmagah s 4:0 pometel s Pacersi. Golden State je proti LA Clippersom na gostovanju prišel do tretje zmage.