Kobe Bryant razkril, da je Dirka povabil v LA Lakerse

Liga NBA 22. Mar 201916:35 > 16:47
Ronald Martinez/Getty Images

V izjavi za oddajo ESPN televizije "Get Up" je Kobe Bryant razkril, da je med kariero zvezdnika Dallasa Dirka Nowitzkega skušal nagovoriti na prestop v Los Angeles Lakerse.

V delu intervjuja je Kobi Bryant govoril tudi o tem, kako je celo življenje posvetil igranju za eno ekipo, Los Angeles Lakerse. Svojo kariero je primerjal s kariero Dirka Nowitzkega, ki je že več kot 20 let član Dallasa.

Zdaj vsi menjujejo klube in se združujejo s superzvezdniki ter igrajo proti podobnim ekipam. Imamo nekaj superekip, ki se borijo za naslov. Tekmovanje je zato morda še boljše in bolj zanimivo za navijače. Je pa vse skupaj zelo spremenjeno,” meni nekdanji as Lakersov, ki je razkril, da je Nowitzkega vabil v mesto angelov.

Spomnim se, da sem Dirka poklical, ko je bil prost igralec. Rekel sem mu, da vem, da ne bo zapustil Dallasa in da to razumem, a da moram izkoristiti priložnost. Dirk je le odgovoril, da imam prav. Jaz sem v Dallasu doživljenjsko. Kot ti v Lakersih. Takšni kot sva midva ne zapuščamo ekipe, imamo drugačno filozofijo,” dodaja Bryant.