“Telefon je brnel, vsi so želeli Bitadzeja"

Liga NBA 23. Jun 201914:15 > 14:17
Sarah Stier/Getty Images

Predsednik košarkarskih potez pri Indiani, Kevin Pritchard meni, da so v klubu vsi zadovoljni, ker so na 18. mestu letošnjega nabora vzeli bivšega gralca Mege Bemaksa, Gogo Bitadzeja.

“Veste, kako smo bili prepričani, da je izbor dober? Telefoni so začeli brneti, kot nori. Številne ekipe so ga želele, še nikoli nisem videl kaj takega. Tri do štiri ekipe so bile zelo agresivne in nam ponujale kar precej, da ga pripeljejo,” je dejal Pritchard, verjetno je imel v mislih Portland in San Antonio.

Kakor je dejla Pritchard in to je potrdil tudi trener Nate McMillan, o izboru niti niso imeli pomislekov, saj sploh niso rčaunali, da bi lahko Bitadze na 18. “picku” sploh še ostal brez kluba.

Zelo redko pridemo v situacijo, da se vsi, čisto vsi strinjajo, tako skavti in svetovalci, pa šeLarry Bird in Donnie Walsh. To je bila moja najlažja odločitev, odkar sem del naborov v ligi NBA,” je še dodal Pritchard.