Kawhi Leonard bo v Los Angeles Clippersih dobil maksimalno pogodbo, poročajo dobro obveščeni novinarji iz ZDA.

Kawhi Leonard

Ezra Shaw/Getty Images

Osvajalec šampionskega prstana bo v treh sezonah pri Clippersih zaslužil 103 milijone dolarjev. V tretji sezoni bo imel igralsko možnost in s tem možnost, da odstopi od pogodbe ter postane prost košarkar.

Leonard se je odločil, da se vrne v rodni Los Angeles potem, ko je pri Raptorsih igral zgolj eno sezono. Poleg Leonarda naj bi se Clippersom pridružil tudi Paul George.

George, je prav tako kot Leonard, dobil pogodbo 2+1 in tako dobil možnost da leta 2021 odide kot prost košarkar.

Kako dolgo bo počival Dončić? Prve napovedi so dobre

Luka Dončić si je v prvi četrtini tekme proti Miamiju poškodoval gleženj. K sreči ne kaže na to, da bi bila poškodba resne narave.

Miami slavil proti Dallasu, Dončić poškodoval gleženj

Miami Heat je v gosteh pri Dallas Mavericksih slavil po podaljšku s 122:118. Dvoboj zaznamovala tudi poškodba Luke Dončića, ki je tekmo končal že v drugi minuti.

Košarkarji Houstona so v gosteh s 130:107 ugnali Orlando, znova pa je blestel James Harden, ki je dosegel 54 točk. Pred dvema dnevoma je "brada" Clevelandu natresel 55 točk, od začetka let apa ima takšnih tekem prek 50 že kar pet. Povprečno na srečanje beleži 39.3 točke, 5.9 skoka in 7.5 asistence.

Denver Čančarja vpoklical iz razvojne lige

Slovenski ljubitelji košarke ste sinoči ob ogledu tekme med Brooklynom in Denverjem na klopi moštva iz Kolorada zagotovo opazili tudi znan obraz. Na svojo priložnost v ligi NBA spet čaka krilni center, Vlatko Čančar!