LeBron zabil prek Bjelice: Počutim se odlično (VIDEO)

Liga NBA 16. Nov 201910:32 > 10:32
Harry How, Getty Images Sport

LeBron James, košarkar Los Angeles Lakersov je po tekmi proti moštvu Sacramento Kings dejal, da se počuti "kot starček".

Lakersi so po veliki borbi premagali Kingse z 99:97. Najboljšo potezo na tekmi pa je uprizoril prav LeBron James.

Ob koncu prvega polčasa je LeBron uspel pobegniti Bodanu Bogdanoviću potem pa še zabiti prek Nemanje Bjelice

“Počutim se odlično. Spet sem stari jaz. Ampak to ne bi bilo mogoče brez mojih soigralcev in celotne ekipe,” je dejal LBJ.

LeBron je na koncu tudi prinesel zmago Lakersom saj je zadel zmagoviti koš pet sekund pre koncem. Tekmo je končal z 29 točkami, 11 podajami ter štirimi skoki.

“So tekme, ko moram igrati 40 minut. In to je bila ena izmed takšnih. Trudimo se, da se to ne bi dogajalo pogosto ampak vselej želimo zmagati. Počutil sem se dobro.