Wizards doma brez težav proti Miamiju

Liga NBA 31. Dec 20193:50 > 3:54

V prvih sinočnjih tekmah lige NBA sta zmagi vpisala Washington in Atlanta.

Harry Aaron/Getty Images

Wizards so na svojem parketu s 123:105 ugnali Miami Heat, pri katerem je Goran Dragić dosegel le 10 točk, 2 skoka in 2 asistenci ter ukradeno žogo. Čeprav je vročica dobro začela in prvo četrtino dobila za deset točk, so domači že do polčasa povedli in na odmor odšli s +8.

V ekipi zmagovalcev so se izkazali Jordan McRae (29 točk), Garrison Matthews (28) in Ian Mahinmi (25), medtem ko je za Miami Jimmy Butler zbral 27 točk.

Atlanta je do zmage na zadnji tekmi koledarskega leta prišla na gostovanju pri Orlandu. Hawks so prevladali s 101:93. Čeprav je Orlando ob polčasu vodil za deset, so nato v tretjem delu srečanja dosegli le 15 točk in Atlanta je ušla ted dvoboj dobila.

Pri zmagovalni ekipi je 21 točk dosegel Brandon Goodwin, 19 jih je prispeval Kevin Hunter, za čarovnijo pa je blestel Nikola Vučević s 27 točkami.