Pri Utahu ni pozitivnih: Gobert in Mitchell ozdravela

Liga NBA 27. Mar 202018:39 > 18:48
Getty images/Chris Graythen

Potem, ko je bilo v četrtek potrjeno, da je center Detroita Christian Wood prebolel koronavirus, so včeraj iz lige NBA sporočili, da je ozdravel tudi dvojec iz Utaha. Zdrava naj bi bila Rudy Gobert in Donovan Mitchell.

Človek, ki je na noge dvignil celotno ameriško javnost zaradi svojega neprimernega obnašanja, Rudy Gobert je po poročanju kluba Utah Jazz, skupaj s svojim soigralcem Donovanom Mitchellom prebolel koronavirus.

V četrtek je iz lige NBA že ozdravel center Detroita Christian Wood. Včeraj pa so iz Utaha potrdili, da v klubu trenutno ni več pozitivnih na koronavirus.

Francoz Rudy Gobert je bil prvi igralec v ligi NBA, ki je postal pozitiven na koronavirus. Takoj potem je bilo potrjeno, da je zbolel tudi njegov soigralec Donovan Mitchell ter tudi nekaj ljudi v klubu.