Jokić še vedno v Srbiji: "Počuti se sijajno."

Liga NBA 1. Jul 202021:41 > 21:43
Jonathan Daniel, Getty Images Sport

Center Denver Nuggetsov Nikola Jokić, ki je bil nedavno pozitiven na koronavirus, je še vedno v Srbiji, v klubu iz Colorada pa upajo, da bo z njimi najkasneje do 7. julija, ko bo ekipa odpotovala v Orlando.

Matthew Stockman/Getty Images

Trener Denverja Mike Malone je v pogovoru z novinarji razkril, da se srbski reprezentant počuti sijajno.

Klub dela na tem, da ga čim prej vrne v Denver. Naslednji torek se selimo v Orlando. Upamo in pričakujemo, da bo Nikola na letalu z nami… Govorila sva in razbral sem, da se počuti sijajno in da je navdušen,” sporoča Malone.

Denver je bil pred prekinitvijo sezone tretja ekipa Zahoda z izkupičkom 43-22, Jokić pa je na tekmo dosegal po 20,2 točke, 10,2 skoka in 6,9 podaje.

Sezona v Ligi NBA se bo nadaljevala 31. julija, vse tekme pa bo gostil Disneyjev park v Orlandu.