NBA: Larry Sanders podpisal za Cleveland

Liga NBA 13. Mar 201717:36 > 17:48
Getty Images

Center Larry Sanders, ki v zadnjih nekaj letih zaradi osebnih težav ni nastopal, je že podpisal pogodbo s Cleveland Cavaliersi.

Visokorasli Sanders je vrnitev na parkete oznanil 26. januarja, bo pa s Clevelandom zaenkrat le treniral, igral pa bo za Canton Charge, ki tekmuje v razvojni D-League. Kot smo poročali, sta se danes sestala igralčev agent in klub ter sklenila dogovor

Želja Clevelanda je, da bi Sanders klubu pomagal v končnici in tako skušal ubraniti naslov. 28-letni Američan je bil leta 2010 na naboru izbran kot 15., potem pa štiri leta igral za Milwaukee Buckse, a se odmaknil zaradi težav z marihuano in depresijo.

Med navijači Clevelanda vseeno obstaja kar precej skeptikov, ki se sprašujejo, kako dobro je lahko Sanders pripravljen, potem ko prave NBA tekme ni odigral več kot dve leti. Njegovo povprečje v petih sezonah je sicer 6,5 točke in pa 5,8 skoka  na tekmo.