Radonjićev Bayern še naprej nepremagan

Sebastian Widmann/Bongarts/Getty Images

Košarkarji munhenskega Bayerna so premagali Oldenburg na svojem parketu s 95:74 v sedmem krogu nemške Bundeslige in ohranjajo poln izkupiček še naprej.

Oldenburg je hrabro začel tekmo v Munchnu, a domača ekipa je imela ob polčasu pet točk prednosti. V tretji četrtini je ekipa Dejana Radonjića prišla do ključne razlike zahvaljujoč odličnim metom za tri točke in v naslednjih desetih minutah je prišla do največje razlike na tekmi 29 točk.

Najučinkovitejši košarkarji med zmagovalci so bili Petteri Koponen s 15 točkami, Lučić in Jović sta jih dodala po 12.

V gostujoči ekipi sta William Cummings in Rickey Paulding doprinesla 14 točk.

Bavarci so prvi na lestvici, Oldenburg je peti s 4 zmagami in 2 porazoma.

Na ostalih tekmah je Brose Baskets premagal Giessen po podaljšku s 109:101. Bonn je bil boljši od Crailsheima z 98:87, Bayreuth pa je slavil v Frankfurtu nad Skylinersem z 91:81.