Omić za SK: Finale se ne igra, ampak se osvaja

Uncategorized 19. Feb 20180:36 > 0:40
KK Crvena zvezda

Košarkar Crvene zvezde in slovenski reprezentant Alen Omić je za Sport klub po porazu proti Partizanu v finalu Pokala Radivoja Koraća (81:75) povedal, da je bila prva četrtina tista, ki je odločila zmagovalca. Partizan je še 15. v zgodovini osvojil srbski košarkarski pokal.

“Ne vem, zakaj smo tako slabo vstopili v to tekmo. Takrat so prišli do lepe prednosti in to nas je stalo zmage. Uspeli smo sicer priti nazaj, a to ni bilo dovolj. Zdaj se je potrebno spočiti in iti naprej. Pred nami je še ogromno tekem, ki jih moramo dobiti in se boriti. To je življenje,” je po porazu Crvene zvezde v finalu srbskega košarkarskega pokala proti Partizanu dejal Alen Omić.

“Ko prideš do finala ni važno ali si čustveno prazen in fizično na koncu. Greš na igrišče in daš svoj maksimum. Poskušaš osvojiti trofejo. Finale se ne igra, ampak osvaja. Zdaj nas čakajo pomembne tekme v ABA ligi in Evroligi in tega se zavedamo. Slabe tekme je potrebno pozabiti, zdaj moramo ohraniti prvo mesto v regiji. Videli bomo, kako bo po rednem delu sezone, potem pa jurišamo naprej,” je za Sportklub povedal slovenski center Alen Omić.