Zvezda na prvi tekmi močno premočna za Partizan!

Uncategorized 28. Maj 201818:37 > 18:42

Crvena zvezda je pred domačimi gledalci dobila prvo tekmo polfinala v srbski državni končnici za naslov prvaka. Svojega večnega rivala so premagali s 87:62.

Crvena zvezda, ki letos ni osvojila še niti ene lovorike, v svojem domačem prvenstvu napada edino. Danes se je s prvo tekmo začelo polfinale končnice v srbskem državnem prvenstvu. Rdeče-beli pa so v seriji povedli z 1:0 proti svojemu največjemu tekmecu Partizanu.

V prvi četrtini so si nabrali prednost osmih točk in to potem uspeli zadržati do polčasa (41:33). Tudi v tretji četrtini je bilo srečanje še naprej dokaj izenačeno, vendar črno-beli se niso znali in uspeli približati svojim večnim rivalom.

Finalisti lige ABA pa so v zadnji četrtini znova povlekli voz in si priigrali neulovljivo prednost ter zadnjo četrtino dobili s kar 16. točkami razlike. Skupno pa Partizan premagali za 25. točk.