Fenerbahče se bo v finalu pokala pomeril z Efesom

Uncategorized 16. Feb 201918:56 > 19:01
Turkish Airlines EuroLeague

V finalu turškega pokala se bosta v nedeljo ob 17. uri pomerila Fenerbahče in Anadolu Efes. Tekmo boste lahko spremljali na Sportklubu.

Fenerbahče je v drugem polfinalu s 73:65 premagal ekipo Türk Telekoma in si zagotovil nov nastop v finalu pokalnega tekmovanja.

Fener je bil boljši praktično vso tekmo, kljub temu pa si ni uspel priigrati večje prednosti, zato je bila končnica zelo tesna. Carigrajski velikan je imel pred začetkom zadnje minute le dve točki prednosti, vprašanje zmagovalca pa je s trojko v ključnem trenutku rešil Kostas Sloukas.

Konec tekme je zaznamoval tudi prepir med Nikolo Kalinićem in Sylvenom Landesbergom, ki pa so ju soigralci hitro pomirili.

Pri Fenerju je bil z 18 točkami prvi strelec Sloukas, pri poraženi ekipi pa jih je prav toliko vpisal Landesberg.

Finale bo na sporedu v nedeljo ob 17. uri s prenosom na Sportklubu 3.