Po zmagi še podpis?

Turkish Airlines EuroLeague

Fenerbahce bo nocoj napadal še četrti zaporedni naslov državnega prvaka. Navijači pa nestrpno pričakujejo podpis Kostasa Sloukasa.

Eden najboljših playmakerjev v Evropi je tarča praktično vseh največjih klubov v Evroligi, a se zdi, da je Fenerbahce vseeno malce v prednosti v bitki za njegov podpis. Turki ponujajo novo triletno pogodbo, ki naj bi jo grški organizator igre podpisal v naslednjih dneh. Že včeraj se je sicer pojavila informacija, da je Kostas Sloukas podaljšal sodelovanje z rumeno-modrimi, a temu ni bilo tako. Grk se je odločil, da bo z mislimi zgolj pri nocojšnji tekmi, čas za podpis pa bo kasneje. Fenrbahce ponuja 6 mio € za tri sezone.

Za Fenerbahcejem so izredno zahtevni trije meseci, ko se je četa Željka Obradovića ves čas ukvarjala s poškodovanini igralci. Tudi na nocojšnji sedmi in hkrati odločilni tekmi za naslov državnega prvaka proti Anadolu Efesu ne bodo v polni zasedbi.

Anadolu Efes – Fenerbahce, ob 19:00 v živo na Sportklubu 3.