Slovenski nogometaš izključen ob prvem stiku z žogo!

Uncategorized 10. Sep 201715:14 > 15:34

Tin Pavlić, nogometaš tretjeligaške avstrijske ekipe Deutschlandsberger SC, je na prvenstveni tekmi kluba proti Union Vöcklamarktu ob vstopu v igro že po nekaj sekundah prejel neposreden rdeč karton!

Izključitev za klub, ki se v tretjeligaški konkurenci po devetih krogih 16-članske Regionallige Mitte (3. liga) nahaja na 12. mestu, ni bila usodna, saj so vseeno zabeležili zmago z 2:1, nekdanji mladinec NK Maribor pa je o nesrečnem pripetljaju povedal:

To je moj prvi rdeč karton v profesionalni karieri. Bilo je nepričakovano. Ne vem, trener mi je rekel, da moram biti agresiven in zato sem na igrišče krenil agresivno. To je bilo to, 30 sekund…” Še ne 20-letni Pavlić bo ob prihodnjih priložnostih verjetno vsaj na začetku bolj nežen.