Zrinjski izgubil tri igralce

Uncategorized 21. Jun 201713:58 > 14:06
HŠK Zrinjski

Zrinjski iz Mostarja, nasprotnik Maribora v kvalifikacijah za ligo prvakov, so v zadnjih dneh zapustili kar trije igralci. Najbolj odmeven je zagotovo odhod prvega strelca Jasmina Mešanovića.

Klub iz Mostarja se je pred začetkom sezone skupno sicer poslovil šestih nogometašev, najbolj dejavni pa so bili v zadnjih dveh dneh, ko so se za sodelovanje zahvalili trem igralcem.

Trener Zrinjskega Blaž Šišković se je pričakovano odrekel 27-letnemu branilcu Jasminu Bogdanoviću, ki ni bil v njegovih načrtih, Oliverju Petraku, ki je za Zrinjski igral zadnja tri leta in s klubom osvojil dva naslova prvaka, ter Jasminu Mešanoviću, prvemu strelcu kluba v lanski sezoni.

Mešanović je v minuli sezoni dosegel 11 zadetkov, za Zrinjski pa je igral zadnji dve leti. Svojo kariero naj bi nadaljeval v tujini.

Že pred tem so klub zapustili Ivan PekoDaniel Graovac in Tomislav Tomić, ki je okrepil ljubljansko Olimpijo.