Flick potrdil: Bayern želi Hudsona-Odoia

Bundesliga 3. Okt 202018:40 > 18:45
Kirsty Wigglesworth - Pool/Getty Images

Aktualni nemški in evropski prvak Bayern Munchen želi tik pred iztekom prestopnega roka na Allianz Areno zvabiti napadalca Chelseaja Calluma Hudsona-Odoia.

Sportklub Slovenija

Danes je zadnji dan za registracijo novih nogometašev, mnogi mediji pa poročajo, da bi se lahko 19-letni Anglež “5 minut pred 12” preselil na Allianz Areno.

Je eden izmed največjih talentov na njegovem igralnem položaju. Normalno je, da se zanj zanima klub kot je Bayern. Ne vem, kaj se bo zgodilo,” je o potencialnem prihodu Hudsona-Odoia spregovoril trener Bayerna Hansi Flick.

19-letnik je produkt izjemne nogometne šole Chelseaja. V člansko ekipo se je prebil leta 2019. V lanski sezoni je v vseh tekmovanjih zbral 35 nastopov, na katerih je zabeležil 4 gole in 7 asistenc.

Bayern je lani osvojil trojno krono. Bavarci imajo letos priložnost, da osvojijo 6 lovorik v koledarskem letu.