Alexander Hassenstein, Getty Images

17.10.2020 | 22.03

Muller in Lewa za sprehod skozi Bielefeld

Aktualni nemški prvak Bayern je v četrtem krogu Buneslige na gostovanju pri Arminii iz Bielefelda slavil s prepričljivih 4:1. Na vrhu lestvice ostaja Leipzig Kevina Kampla.

Tomas Miler, Robert Levandovski

Getty Images/Dean Mouhtaropoulos

Bayern je znova slavil na krilih dvojca Lewandowski-Muller. Oba sta dosegla pod dva zadetka. Nemški napadalec je zadel v 8. in 51. minuti, poljski pa v 26. in prvi minuti sodnikovega podaljška prvega polčasa. Častni zadetek za domače je v 58. minuti dosegel Ritsu Doan. Bayern je od 76. minute igral brez izključenega Corentina Tollisa, toda Arminia ni znala izkoristiti številčne prednosti na igrišču.

Bayern skupaj z Borussio Dortmund drži drugo mesto na lestvici z devetimi točkami, na vrhu ostaja Leipzig z eno točko prednosti, Arminia je zbrala štiri točke, kar zadostuje za 14. mesto.

Leipzig ostaja na prvem mestu, potem ko je na gostovanju pri Augsburgu slavil z zadetkoma Angelina in Yussufa Poulsena. Novi treh točk so se veselili tudi nogometaši dortmundske Borussie, ki so zahvaljujoč Marcu Reusu z minimalnih 1:0 gosteh odpravili Hoffenheim. Borussia je, tako kot Bayern, pri devetih točk.