Bayernu samo točka, štirje goli Halanda

Bundesliga 21. Nov 202017:38 > 17:41

Od prvih petih tekem 8. kroga Bundeslige so se tri končale brez zmagovalca, medtem ko sta Bayer in Wolfsburg prišla do treh točk. Werder Bremen je odščipnil točko velikemu Bayernu. Erling Haland je ob preobratu Borussie proti Herthi zablestel s štirimi zadetki.

Gostje iz Bremna so povedli v zaključku prvega polčasa z zadetkom Maximiliana Eggesteina. Aktualnim nemškim prvakom je točko v 62. minuti priboril Kingsley Coman. Bayern z 19 točkami vodi na lestvici, drugi je Bayer s točko zaostanka, Werder je deveti z 11 točkami. Lekarnarji so na gostovanju pri Arminii slavili z 2:1. Wolfsburg je slavil na gostovanju pri Schalkeju z 2:0.

Brez zmagovalca sta se končala tudi obračuna med Borussio iz Monchengladbacha in Augsburgom (1:1) ter Hoffenheimom in Stuttgartom (3:3). Pri Hoffenheimu je z zadetkom in podajo blestel Andrej Kramarić.

Kevin Kampl je ob remiju Eintrachta in Leipziga (1:1) v Frankfurtu odigral celotno srečanje. V Berlinu, kjer je dortmundska Borussia po preobratu domačo Hertho odpravila s 5:2, smo bili priča novim strelskim vajam Erlinga Halanda. Tudi uradno najboljši mladi nogometaš na svetu je ob zmagi Borussie dosegel kar štiri zadetke!