Luiz Gustavo ni v kontaktih z zastopniki Milana!

Bundesliga 17. Apr 201710:23 > 10:29
Lukas Schulze/Bongarts/Getty Images

Zastopniki vezista Wolfsburga Luiza Gustava so zavrnili govorice o Bravilčevem prestopu v Milan. Nekdanji igralec Bayerna je že dolgo velika želja kluba iz San Sira, po koncu te sezone pa mu poteče trenutna pogodba z Wolfsburgom.

Pred nekaj dnevi je znani zastopnik Giacomo Petrolito v svet poslal novico, da bo Luiz Gustavo po koncu sezone prestopil v rossonere. Vse skupaj se je zdelo zelo mogoče, a so Brazilčevi zastopniki vse skupaj zanikali.

Med Milanom in Luizom Gustavom ni nikakršnega dogovora, to je navadna laž. Do danes nas ta klub ni kontaktiral. Zato lahko le še enkrat odločno zatrdimo le to, da dogovor med Milanom in Luizom Gustavom ne obstaja,” je poudaril Roger Witmann, prvi mož agencije Rogon, ki med drugim zastopa tudi Gustava.

Luiz Gustavo je pri 29 letih še vedno zelo zanimiv nogometaš. V svoji karieri je v Bundesligi nastopal še za Bayern in Hoffenheim, kariero pa je začel Corinthians Alagoanu.