Neumnost brez primere! Zaradi tetovaže ostal brez kluba

Bundesliga 24. Maj 201718:31 > 18:33
Getty Images/Alex Grimm

Eintracht iz Frankfurta je objavil, da je urugvajski bočni branilec Guillermo Varela suspendiran in da se lahko vrne k matičnemu Manchester Unitedu, od koder je bil v Nemčijo posojen. Razlog pa je neverjeten.

Varela si je kljub opozorilom trenerja Nika Kovača omislil novo tetovažo, in to tik pred najbolj pomembno tekmo tekmo – finalom pokala, ki ga bo Eintracht v soboto odigral proti Borussiji iz Dortmunda.

Urugvajec nasvetov ni jemal resno, a ga je to drago koštalo. Njegova tetovaža se je namreč vnela, zaradi tega pa na sobotni tekmi ne bi mogel igrati.

Športni direktor kluba Fredi Bobić je kmalu zatem podal izjavo, v kateri je potrdil, da je Varela že odigral zadnjo tekmo za Eintracht

“Konec je. Po tem, kar je naredil, zanj pri nas več ni mesta. Tega preprosto ne moremo tolerirati. Ni upošteval nasvetov trenerjev in zdravnikov, zato je kriv čisto sam,” je dejal Bobić.

Eintracht je sicer mladega bočnega branilca želel odkupiti od Uniteda, v tej sezoni je v Frankfurtu igral zgolj kot posojen nogometaš, a se to zdaj zagotovo ne bo zgodilo. “Ne pride v poštev. Njegovo obnašanje nas je prisililo v to,” je bil kratek in jedrnat Bobić.