James: V Bayernu želim uresničiti velike sanje

Bundesliga 12. Jul 201712:13 > 14:18
Getty Images/Aitor Alcalde

James Rodriguez je z zasebnim letalom prispel v München, kjer je opravil zdravniške preglede in dres Reala dokončno zamenjal za dres Bayerna. Bavarci lahko Kolumbijca po dveletni posoji dokončno odkupijo.

Dennis Doyle/Getty Images

Zelo sem srečen in vznemirjen, ker sem prišel v klub kot je Bayern, ker vsi vedo, kaj ta klub predstavlja. To je nova kultura, nova ekipa, toda jaz imam velike sanje in se nadejam, da bom uspešen tukaj,” je po zdravniških pregledih in podpisu pogodbe dejal James Rodriguez, zadnja in najbolj zveneča okrepitev Bayerna v letošnjem poletnem prestopnem roku.

Bavarci bodo v torek na Allianz Areni predstavili najboljšega strelca mundiala leta 2014, že popoldne pa bo opravil prvi trening pod vodstvom Carla Ancelottija.

Rodriguez je še dodal, da je sklenjeno sodelovanje z najuspešnejšim nemškim klubom vseh časov zanj najlepše darilo za rojstni dan, saj je ravno danes upihnil 26. svečko.