Liverpool Origija poslal med "volkove"

Bundesliga 31. Avg 201716:58 > 17:09
Martin Rose, Getty Images

Nogometaš Liverpoola Divock Origi bo v prihodnji sezoni igral kot napadalec Wolfsburga, kamor je posojen.

Belgijski napadalec je na Anfield prišel leta 2014, ko ga je Lille oddal v zameno za 10 milijonov evrov, a ga so ga nato “redsi” nemudoma posodili nazaj francoskemu klubu. 22-letni ofenzivni nogometaš je zatem v treh sezonah na 77 tekmah dosegel 21 golov, lani je zaigral na 43 srečanjih, pa zadel 11-krat, vključujoč vsa tekmovanja.

Origi je s svojim učinkom medtem izgubil mesto v prvi enajsterici, kakor poročajo britanski mediji, pa manager Liverpoola Jürgen Klopp na tej poziciji želi več uporabljati Dominica Solankeja, ob že standardnih Firminu ter Danielu Sturridgeu.

Poleg Wolfsburga, kjer bo Origi skoraj zagotovo član začetne enajsterice, so se za Belgijca zanimali še Marseille, Leverkusen in Werder.