Pri Bayernu jezni na prvega zvezdnika

Bundesliga 11. Sep 201711:56 > 12:00
Getty Images

Robert Lewandowski je pošteno razjezil upravo svojega kluba, po tem, ko je javno kritiziral aktivnosti v zadnjem prestopnem roku.

Alexander Hassenstein, Getty Images

Poljski reprezentant je nedavno izjavil, da je v nogometu trenutno denar pomembnejši od lojalnosti klubu.

Dodal je še, da zaradi tega dvomi, da bo njegov Bayern kmalu dohitel klube kot so PSG in Barcelona. Sledil je odgovor vodstva Bayerna.

“Pritožuje se? Lojalnost klubu je v genih Bayerna in tako bo vedno ostalo. Ravno zaradi tega smo vszpostavili resno in uspešno filozofijo,” je dejal direktor bavarskega ponosa Karl-Heinz Rummenigge.

“Robert igra za Bayern in za to je dobro plačan. Ne dobro, odlično. Vsak, ki bo javno blatil naš klub, se bo moral pogovoriti z mano. Tudi, če ti je ime Robert Lewandowski,” je odločno zatrdil Rummenigge.