Uradno: Heynckes je nazaj!

Bundesliga 6. Okt 201720:09 > 20:12
Getty Images/Joem Pollex

V vrstah nemškega velikana so potrdili prihod novega (starega) trenerja. V bavarsko prestolnico iz nogometnega pokoja vrača Jupp Heynckes.

V noben drug klub ne bi šel, toda Bayern je zame poseben klub. S sodelavci se bom trudil, da bo ekipa za navijače znova igrala uspešen nogomet. Veselim se že tega izziva,” je ob sklenitvi sodelovanja dejal 72 letni Heynckes, ki bo že četrtič v svoji trenerski karieri sedel na klopi Bayerna.

Heynckes je eden najbolj trofejnih trenerjev v zgodovini Bayerna, poleg bavarskega kluba pa je vodil še Gladbach, Athletic Bilbao, Eintracht Frankfurt, Tenerife, Benfico, Schalke in Bayer Leverkusen.

Dogovor z Bavarci pa je bivši trener Reala iz Madrida sklenil do konca letošnje sezone.