Lewandowski: Težko mi je, potrebujem odmor

Bundesliga 29. Okt 201714:49 > 15:00
Marc Mueller, Getty Images Sport

Napadalec Bayerna Robert Lewandowski je sinočnji derbi z Leipzigom končal že v 45. minuti, ko je igrišče zapustil zaradi poškodbe mišice.

Robert Lewandowski je priznal, da potrebuje premor in poudaril, da na njegovih plečih sloni preveč bremena.

Težko mi je. Trenutno za klub igram vsak tretji dan, tudi za reprezentanco Poljske pa večinoma odigram vseh 90 minut. V tem trenutku ni nikogar, ki bi me lahko zamenjal. Noben nogometaš pa ne zmore kvalitetno odigrati 90 minut v takem tempu,” je povedal Lewandowski.

Vodstvo kluba je že v akciji in išče novega napadalca, ki bi bil dovolj kvaliteten, da bi lahko tu in tam zamenjal Lewandowskega. Takoj so se seveda pojavile govorice, da bo Bayern posegel kar po sijajnemu Timu Wernerju, ki v tej sezoni navdušuje v dresu Leipziga.