Schalke Goretzki ne more ponuditi nič več

Bundesliga 9. Jan 201810:26 > 10:28
Getty Images

Športni direktor Schalkeja Christian Heidel je priznal, da so v klubu storili vse, da bi zadržali Leona Goretzko. V finančnem smislu mu več ne morejo ponuditi.

Ne moremo si privoščiti, da bi ponudili več kot smo doslej. Kmalu bo jasno, kako se bo odločil. Leon je želel počakati, da bi videl, kako se bo Schalke razvijal. Zdaj smo takoj za Bayernom in smo v četrtfinalu pokala,” je dejal Heidel.

Bayern menda ni edini klub, ki se zanima za Goretzko, čeprav nekateri nemški mediji še naprej trdijo, da je 22-letni nemški reprezentant z aktualnim prvakom že dogovorjen.

Kakorkoli že, Goretzka je zdaj dokončno v zadnjem polletju svoje pogodbe s Schalkejem. Klub iz Gelsenkirchna sicer še ni povsem obupal nad igralcem, ponudil pa mu je tudi izjemno pogodbo. Domnevno težko celo 12 milijonov evrov na leto, kar bi bila z naskokom najvišja plača v klubski zgodovini.