Bayern se želi znebiti Vidala

Bundesliga 8. Feb 201812:25 > 12:30
Buda Mendes, Getty Images Sport

Po poročanju nemških medijev bo Arturo Vidal po tej sezoni zapustil Bayern iz Münchna.

Bayern bo po koncu sezone okrepil nemški reprezentant iz Schalkeja Leon Goretzka, zato je povsem logično, da bodo imeli Bavarci na voljo preveč vezistov.

Glavna kandidata za odhod sta po poročanju Bilda Arturo Vidal in Thiago Alcantara, prav Čilenec pa naj bi bil prvi na seznamu odvečnih nogometašev.

Vidala sta si v tej sezoni želela Inter in Chelsea, a ga vodilni možje bavarskega velikana takrat še niso želeli izpustiti.

Situacija se je kot kaže spremenila, in to kljub dejstvu, da je za Čilencem zelo dobra sezona. Vidal je zaenkrat pri šestih bundesligaških zadetkih, tem pa je dodal še dve asistenci.

Z odločitvijo kluba se ne strinjajo navijači, ki obožujejo borbenega Vidala. Navijači so mnenja, da bi bilo za klub bolje, če se odreče uslugam Thiaga, ki je imel v svoji karieri ogromno težav s poškodbami.