Zahavi: Lewandowski v Real? To je moje delo

Getty Images/Alexandra Beier

Pini Zahavi, novi menedžer napadalca Bayerna Roberta Lewandowskega, ni izključil možnosti, da njegov varovanec po koncu sezone zapusti bavarsko prestolnico.

Adam Pretty/Bongarts/Getty Images

Nedavno so tako nemški kot španski mediji poročali, da se je madridski Real znova ogrel za reprezentanta Poljske. “Potrjujem, vsi veliki klubi se zanimajo za Lewnadowskega. Robert odhaja v Real? To je moje delo,” je izjavil Pini Zahavi.

Napadalec Bayerna je že večkrat poudaril, da se ne obremenjuje z govoricami o njegovem prestopu v Real, medtem ko je trener Bavarcev Jupp Heynckes izjavil, da si ne more zamisliti, da bi odlični Poljak igral v dresu drugega kluba.

Poljak je na Allianz Areno prišel leta 2014 iz dortmundske Borussie in se z Bayernom veselil treh naslovov nemškega prvaka, dvakrat je bil najboljši v nemškem superpokalu, enkrat pa v nemškem pokalu.

Trenutna pogodba Lewandowskega z Bayernom veže do leta 2021, njegova cena pa naj bi se v tem trenutku gibala okoli 80 milijonov evrov.