Navijači Hamburga: Vse vas bomo polovili

Bundesliga 12. Mar 201822:11 > 22:18

Navijačem Hamburga je očitno dovolj. Ob slabih rezultatih je nezadovoljstvo veliko, Hamburgu pa prvič v zgodovini kluba grozi izpad iz lige. S tem se ne morejo sprijazniti navijači, ki so izobesili transparent, ki pa presega meje dobrega okusa.

Po porazu proti Bayernu se je moral posloviti trener BerndHollerbach, že sredi prejšnjega tedna pa sta bila odpuščena predsednik HeribertBruchhagen in športni direktor Jens Todt.

Po novem velikem porazu pa je odklenkalo tudi nekaterim navijačem, ki so v bližini stadiona razobeseli transparent na katerem je pisalo: “Odklenkalo vam je. Vse vas bomo polovili.”

Res, da nekdaj velikemu klubu grozi izpad, ampak morda je bil ta napis vseeno malce preko meje dobrega okusa. Presodite sami!