Svetovni prvak na poti v Bayern

Bundesliga 19. Jul 201815:49 > 16:05
Getty Images

Bayern München se pogaja s Stuttgartom, da bi pripeljali Francoza Pavarda na bavarsko še to poletje.

Kluba sta sicer načrtovala prestop za leto 2019, a Bayern ga želi takoj. Kot poroča nemški radio in televizija SWR naj bi desno krilo Stuttgarta in svetovni prvak s Francijo Benjamin Pavard podpisal z Bayernom že v končnici svetovnega prvenstva za prestop leta 2019, a Bayern ga po francoskem uspehu želi še v tem prestopnem roku.

22-letni Francoz igra za Stuttgart od leta 2016. V 2019 ima odkupno klavzulo 35 milijonov evrov, ki jo je klub iz Bavarske sprejel. A če ga želijo prej, se pogoji spremenijo in glede teh se kluba še pogajata.

Mladi Pavard je na vprašanje o svoji prihodnosti odgovoril: “Bomo videli, za zdaj sem v Stuttgartu, zelo sem zadovoljen, za prihodnost pa ne vem.”