Rummenigge: Lewandowski? Tudi 150 milijonov ni dovolj

Bundesliga 1. Avg 20180:29 > 0:29
Getty images/ Alexander Hassenstein

Generalni direktor Bayerna iz Münchena Karl-Heinz Rummenigge je dejal, da bo klub v luči prestopne sage Roberta Lewandowskega pokazal, da denar ni najpomembnejša stvar v modernem nogometu.

Pini Zahavi, agent poljskega napadalca Roberta Lewandowskega, je že pred tedni potrdil željo svojega klienta, da želi prestopiti v drug klub, v istem trenutku pa je največ interesa in želje pokazal madridski Real.

“Ni v našem interesu, da prodamo Lewandowskega, četudi bi se na naši mizi znašla ponudba za 100 ali 150 milijonov evrov,” je dejal direktor kluba Karl-Heinz Rummenigge

“Klub ima svojo idejo o tem, kako deluje in funkcionira, s primerom Lewandowskega pa želimo dokazati vsem v klubu in izven njega, da Bayern dela po drugačnem sistemu od vseh drugih klubov na svetu, ki so ‘odvisniki od denarja. Zato ne bomo pristali na nič.”

Poljski napadalec je v Bayernu vse od leta 2014, potem ko je prej kar štiri sezone igral tudi za dortmundsko Borussio.