Kimmich zahteva spoštovanje od Lewandowskega

Alexander Hassenstein, Getty Images

Desni bočni branilec Bayerna Joshua Kimmich meni, da bi Robert Lewandowski moral ceniti dejstvo, da igra v takšnem klubu.

Lewandowski že nekaj časa ni zadovoljen na Allianz Areni. Pred kratkim je izjavil, da je to zato, ker ga klub ni ščitil, ko je bilo to potrebno, kar je bil povod za željo po odhodu z Bavarske.

Na koncu bo zagotovo ostal v klubu, a vprašanje je, kakšen odnos bo po vsem tem imel s soigralci.

Pogosto nas je reševal, a po drugi strani mora razumeti, da ne bi uspel doseči vseh teh golov brez pomoči ostali igralcev. Sam tega ne bi mogel narediti. Zato mora vsem nam pokazati spoštovanje,” je bil jasen Kimmich.

Poljski napadalec je prišel v Bayern leta 2014 iz Borussie Dortmund in bil od takrat eden najboljših igralcev v ekipi. Na 197 tekmah je dosegel 155 golov.