Riberyju kazen zaradi napada na komentatorja

Bundesliga 13. Nov 201816:18 > 16:36
Getty Images/Sebastian Widmann

Bayern iz Munchena bo tekom tedna sporočil, če bo prišlo do kazni za Francka Riberyja zaradi napada na komentatorja televizije 'beIN SPORTS' Patricka Guillouja.

Ribery se je zapletel v neljubi dogodek z Guilloujem po tekmi med Borussijo in Bayernom (3:2).

Povezano

“Franck Ribery je užalil Patricka Guillouja in ga fizično napadel,”  je dejal v izjavi Guilloujev delodajalec.

List Bild je objavil, da je francoski nogometaš svojega rojaka trikrat udaril v obraz in še enkrat v prsa. Razlog napada na komentatorja je, da je Guillou Riberyja označil za glavnega krivca pri dveh golih, ki jih je Bayern prejel.

Bild nadalje poroča, da se bo predsednik Uli Hoeness še ukvarjal z obstoječo situacijo. Športni direktor Hasan Salihamidžoć je potrdil, da je prišlo do ‘spora’ in dejal, da bo “o stvari govora na srečanju, ki se bo kmalu odvil”.

Bayern se bo po razgovoru, do katerega bo prišlo tekom tedna, odločil o možni kazni za Riberyja. Portal Kicker meni, da klubu po trenutnih rezultatih, petem mestu v Bundesligi in sedmimi točkami zaostanka za Borussijo nio potrebne še dodatne zdrahe v klubu.