Hernandez iz Atletica v Bayern za 80 milijonov evrov?

Bundesliga 19. Dec 201820:47 > 20:49
Getty Images/Gonzalo Arroyo Moreno

Dobro obveščeni španski časnik "Marca" poroča o tem, da naj bi Bayern iz Munchna pripravljal prestopno bombo. V svojih vrstah naj bi si namreč želeli francoskega branilca Lucasa Hernandeza, ki trenutno igra za Atletico Madrid.

Zlati francoski nogometaš iz svetovnega prvenstva Lucas Hernandez ima pogodbo z Atleticom podpisano do leta 2024, vendar ga je kot vse kaže v prestop uspel prepričati Bayern iz Munchna, ki naj bi zanj odštel 80 milijonov evrov.

22-letnik naj bi bil pripravljen prestopiti k Bavarcem, ki mu seveda ponujajo visoko plačo. Hkrati pa se nemški prvak žli okrepiti na branilskih mestih, kjer jim v letošnji sezoni kar konkretno škripa.

V primeru, da Hernandez res odide v Bayern, ki je član Atletica vse od leta 2014 bi bil to najdražji prestop v zgodovini v klub iz Bundeslige. Rekord po izplačanem znesku nemškega prvoligaša zaenkrat drži Julian Draxler, ki je leta 2015 prestopil v Wolfsburg iz Schalkeja za 43 milijonov evrov.