Bayern zaključil veliki letni prestop

Bundesliga 25. Mar 201920:23 > 20:28
David Ramos, Getty Images

Munchenski Bayern bo v poletnem prestopnem roku podpisal pogodbo z branilcem Atletica Madrida Lucasom Hernandezom.

Bavarski klub se je dogovoril glede vseh pogojev sodelovanja s francoskim reprezentantom. France football navaja, da bo Bayern za Hernandeza plačal 85 milijonov evrov, tako ga madridski klub ne more zadržati.

Francoz bo podpisal pogodbo z najtrofejnejšim nemškim klubom do leta 2025. S plačo 13 milijonov evrov na sezono bo postal eden najbolj plačanih igralcev v ekipi. Več od Hernandeza zaslužijo samo Robert Lewandowski s plačo 17 milijonov evrov, po 16 pa imajo Thomas Muller, Manuel Neuer in Jerome Boateng.

23-letni levi bočni branilec je od leta 2007 v Atleticu Madridu. Letos je odigral 22 tekem na vseh tekmovnjih in dosegel en gol.