Bo Mourinho na klopi Bayerna zamenjal Kovača?

Bundesliga 29. Mar 201915:08 > 15:15
Dan Mullan/Getty Images

Nemški mediji so prepričani, da bo Bayern iz Münchna v naslednji sezoni prevzel Jose Mourinho.

Portugalski strateg je brez kluba od decembra, ko se je razšel z Mancehster Unitedom. Jose Mourinho je bil v tem času v kombinacijah za prevzem Benfice, Interja in Real Madrida, a ni prevzel nobenega izmed omenjenih velikanov.

Bayern je vsekakor klub, ki je v tej sezoni v manjši krizi, po izpadu iz Evrope pa so nemški mediji prepričani, da Niko Kovač v naslednji sezoni ne bo več sedel na klopi bavarskega ponosa.

Za Mourinha bi bila nemška Bundesliga nov izziv, z Bayernom pa bi lahko še dodatno obogatil seznam svojih uspehov. Portugalec je državne naslove osvojil s Portom, Chelseajem, Interjem in Real Madridom, z nemški velikanom pa bi bil vsekakor tudi v igri za svoj tretji naslov v ligi prvakov.

Menite, da bi bil “The Special One” prava rešitev za Bayern?