Bobič: "Ni bilo kontakta iz Reala v zvezi z Luko"

Bundesliga 4. Maj 201913:25 > 13:25
Getty Images/Emilio Andreoli

Športni direktor Eintrachta Fredi Bobič je za ESPN zanikal, da bi med Frankfurtom in predstavniki Reala prišlo do pogovora o potencialnem prestopu Luke Jovića.

V petek so španski mediji objavili, da bo mladi srbski nogometaš naslednjo sezono branil barve kraljevega kluba.

Povezano

Po informacijah Asa naj bi Real za celotni prestop moral plačati 60 milijonov evrov, z Jovićem pa bi podpisal za 6 let.

“Ni bilo pogovorov s predstavniki Reala. Še enkrat ponavljam, to niso bele laže, zares nihče ni nikogar kontaktiral,” je povedal Bobič za ESPN.

Ostaja možnost, da so predstavniki Galaktikov sklenili dogovor z menedžerjem srbskega nogometaša, o tem pa nameravajo le obvestiti upravo kluba in začeti proces prestopa.