Lewa sporočil upravi: Pripeljite Saneja!

Getty Images/Clive Rose

Napadalec munchenskega Bayerna Robert Lewandowski je izjavil, da bi morali vodilni možje bavarskega kluba narediti vse, da pripeljejo Leroyja Saneja.

Mediji so krilnega nogometaša Manchester Cityja v zadnjih dneh vztrajno povezovali z Bayernom, nekaj dodatnega olja na ogenj pa je sedaj prilil še Robert Lewandowski, ki je prepričan, da bi Leroy Sane predstavljal popolno okrepitev za Bavarce.

“Sane je sijajen igralec, ima veliko kvalitete in to je dokazal. On bi v trenutku dvignil kvaliteto naše ekipo na veliko višji nivo,” je prepričan Poljak.

Klub iz Munchna si je za naslednjo sezono že zagotovil usluge Lucasa Hernandeza in Benjamina Pavarda.

Prestopni rok se še ni začel, vem, da imamo še prostor za okrepitve. Verjamem, da nismo rekli zadnje besede in da bo veliko dobrih prestopov. Enostavno je. Ko se začne sezona, moraš biti pripravljen,” je zaključil Lewandowski.

Bavarci so v Bundesligi ubranili naslov, po koncu sezone pa se od kluba poslavljata Arjen Robben in Franck Ribery.