Pri Bayernu še niso obupali

Bundesliga 3. Jul 201911:58 > 12:12
Warren Little, Getty Images Sport

Nemški velikan išče dolgoročni zamenjavi za Arjena Robbena in Francka Riberya.

Klub iz Munchna je v lovu za mladimi nogometaši, ki premorejo dovolj kvalitete, da igrajo za nemškega velikana.

Eden izmed takšnih je po njihovem mnenju Callum Hudson-Odoi. Pozimi so Bavarci Chelseaju ponudili 22 milijonov evrov, toda modri iz Londona so ponudbo gladko zavrnili. Zdaj pri Bayernu ponujajo še dodatnih 8 milijon evrov več.

Chelsea sicer nima želje prodati 18-letnega nogometaša v tem prestopnem reku. Nemci so zato začeli razmišljati o možnosti, da počakajo do meseca januarja, ko bo reprezentant Anglije, zaradi iztekajoče se pogodbe že lahko podpisal predpogodbo s katerimkoli drugim klubom. Pogodbo ima Callum z Londončani sklenjeno do junija 2020.

Toda, če se odloči podpisati novo pogodbo s klubom iz Stamford Bridgea, potem bi se zadeve zagotovo zapletle.