Rummenigge: "Z nakupi še nismo končali"

Bundesliga 8. Jul 201915:12 > 15:13
Getty Images/Alexander Hassenstein

Prvi mož Bayerna, Karl-Heinz Rummenigge, je dejal, da bavarski velikan še ni zaključil z nakupi pred začetkom sezone.

Munchenski Bayern je zaenkrat pred začetkom letošnje sezone v svoje vrste pripeljal Benjamina Pavarda in Lucasa Hernandeza toda navijači želijo v dresu bavarskega velikana videti še kakšnega novinca.

“Danes je 8. julij. Vem, da potrpljenje ni ravno odlika navijačev toda časa imamo vse do 2. septembra”, je dejal Rummenigge. “Pripravljeni smo, da pripeljemo vrhunskega nogometaša. Za zdaj še ni bilo veliko prestopov, ki bi sprožile domino efekt”.

Bayern je v pretekli sezoni osvojil naslov državnega prvaka. Prav tako pa so slavili v finalu nemškega pokala.

“Vsi klubi čakajo na ta sprožilec. Smo v dobrem položaju, treba je biti samo potrpežljiv.”

Klub bo novo sezono v prvenstvu začel 16. avgusta s tekmo proti Herthi.