Lewandowski v Bayernu najmanj do leta 2021

Bundesliga 13. Dec 201615:30 > 15:32
Alexander Hassenstein, Getty Images

Odlični poljski napadalec Robert Lewandowski je z Bayernom podpisal novo pogodbo do leta 2021, so sporočili iz bavarskega velikana.

Robert Lewandowski je s svojim avtogramom na pogodbi tik pred začetkom božično-novoletnih praznikov poskrbel za lepo darilo navijačem Bayerna iz Münchna. Poljak je z Bavarci podpisal novo štiriletno pogodbo, ki ga na klub veže do leta 2021.

Zelo sem zadovoljen, da smo uspešno končali pogovore in da je rezultat tega nova pogodba, ki smo jo podpisali. Skupaj imamo še naprej velike ambicije in visoke cilje,” je ob podaljšanju pogodbe dejal Lewandowski, ki so ga mediji pogsto povezovali z odhodom v madridski Real.

Zadovoljstva ni skrival niti izvršni direktor aktualnih nemških prvakov Karl-Heinz Rummenigge: “Navdušen sem, ker smo v našem klubu uspeli zadržati enega od najboljših svetovnih igralcev kot je Robert Lewandowski. To je še ena potrditev, da bo naslednji član našega kluba še veliko let uspešno nosil naš dres.”