Robben podaljšal do 2018

Bundesliga 16. Jan 201720:28 > 20:42
Lars Baron, Getty Images Sport

Odlični Nizozemec, ki ga v zadnjem času precej mučijo poškodbe, je svojo pogodbo z bavarskim ponosom podaljšal za eno leto. Robben bo član Bayerna najmanj do junija prihodnje leto.

32-letni Nizozemec je v Bayern prišel leta 2009, od prihoda iz Reala pa je z nemškim velikanom osvojil 15 lovorik. Uprava Bayerna, na čelu s predsednikom Karlom-Heinzom Rummeniggejem si je v zadnjem času prizadevala, da z odličnim krilnim napadalcem podaljša pogodbo, ki bi se mu sicer iztekla ob koncu letošnje sezone.

“Arjen je eden izmed najboljših igralcev na svetu na svojem položaju. Tu je že skoraj osem let, postal je eden izmed osrednjih figur kluba. Zelo smo veseli, da ostaja pri nas,” je dejal Rummenigge.

“Še naprej želim igrati na najvišjem nivoju in osvajati lovorike. Bayern je velikan svetovnega formata, München pa je moj drugi dom,pa so bile besede nizozemskega reprezentanta ob podpisu nove pogodbe.