Lahko gre, ampak za 80 milijonov!

Bundesliga 25. Jan 201711:30 > 11:32
Dean Mouhtaropoulos, Bongarts

Dortmundsa Borussia je pripravljena prodati superzvezdnika Pierre-Emericka Aubameyanga, a za vsoto, ki bo njeni zahtevi primerna, to pa je vrtoglavih 80 milijonov evrov!

Direktor nemškega kluba Hans-Joachim Watzke je dejal, da razume željo hitronogega Gabonca, ki je izrazil željo po odhodu v večji klub, dodal pa je tudi, da ima klub svoje zahteve.

“Ne moremo garantirati, da bo katerikoli igralec do konca kariere igral pri Borussiji, naša moč pa je v tem, da vedno najdemo pravo zamenjavo. Naj vas spomnim, da je Aubemeyang prišel kot zamenjava za Lewandowskega, po odhodu katerega ste pisali o koncu sveta. Pripravljen je za odhod v večji klub, o tem pa bomo razmišljali šele takrat, ko bo nekdo ponudil 80 milijonov evrov,” je bil odločen Watzke.

Poleg dveh španskih gigantov, sta za Aubemeyanga interes pokazala tudi Manchester City in Bayern, možnost odhoda k slednjemu pa je igralec sam zanikal.