Bayern se je zagrel za Tottenhamovega asa Dele Allija

Bundesliga 3. Feb 201717:20 > 17:22
Alex Morton, Getty Images

Dele Alli je eden od najboljših igralcev v angleški Premier Ligi, spisek klubov, ki se zanimajo za njegove usluge, pa je iz dneva v dan daljši. Eden tistih, ki ga resno želijo zvabiti v svoje vrste, je Bayern München, poroča angleški časnik The Times.

Tottenham je lani jeseni podaljšal pogodbo z 20-letnim zvezdnikov angleške reprezentance do leta 2020, njegova odkupna klavzula pa znaša kar 98 milijonov evrov.

Dele Alli je v letošnji sezoni za spurse dosegel 11 zadetkov in dodal še dve asistence, vmes pa se je ustalil v začetni enajsterici angleške reprezentance.

Trenutna forma navdušuje tudi snubce iz tujine, med katerimi ima ogromno denarja pripravljenega predvsem bavarski gigant Bayern München, ki je pripravljen podreti klubski rekord in plačati kar 100 miljonov evrov.