Neverjetna poškodba Witsela

Bundesliga 9. Dec 201914:55 > 15:00
Getty Images/Maja Hitij

Eden od najpomembnejših nogometašev dortmundske Borussie, Axel Witsel bo zaradi nenavadne poškodbe izpusti zadnja štiri srečanja svojega kluba v tem koledarskem letu.

Danes zgodeaj zjutraj je belgijski nogometaš prestal operativni poseg poškodovanega lica, zaradi katerega se bo nazaj na nogometne zelenice vrnil v drugem delu tekmovalne sezone, ki se začne 17. januarja. Witsel se je poškodoval na zares misteriozen način – pri padcu na tla v svojem stanovanju!

Milijonarji bodo brez sjajnega vezista morali v dvoboje s praško Slavijo (Liga prvakov), Mainzom, Leipzigom in Hoffenheimom (Bundesliga). V dosedanjem delu sezone je Witsel odigral 13 od 14-ih bundesligaških obračunov in kar 21 v vseh tekmovanjih. Dosegel je tri zadetke in dodal prav toliko asistenc.

Sportklub Slovenija