Bayern v retro dresih do pomembne zmage!

Bundesliga 8. Mar 202017:18 > 17:22
Sebastian Widmann, Bongarts

Bayern Munchen je z 2:0 premagal Augsburg in povišal prednost pred dortmundsko Borussio. Bavarci so na lep način proslavili 120. obletnico kluba. Bayern je nastopil v dresih iz sezone 1931/32, ko je klub osvojil prvega od 29-ih prvenstvenih naslovov.

Bayern je na svoji Allianz Areni premagal Augsburg z rezultatom 2:0. Mrežo gostov je v 53. minuti načel Thomas Muller, končni izid pa je v sodniškem podaljšku postavil Leon Goretzka.

Hans-Dieter Flick ni mogel računati na poškodovanega Roberta Lewandowskega. Namesto Poljaka je v konici napada igral 18-letni Nizozemec Joshua Zirkzee.

Alexander Hassenstein, Bongarts

Bayern je tako na lep način proslavil svoj 120. rojstni dan.

Bavarci so  povišali prednost pred drugouvrščeno Borussio Dortmund. Ta zdaj znaša 4 točke. RB Leipzig je na 3. mestu in zaostaja za 5 točk.