Dogovorjeno: Meunier v novi sezoni za B. Dortmund!?

Bundesliga 15. Mar 202013:10 > 13:11
Dean Mouhtaropoulos Getty Images Sport

Belgisjki nogometaš Thomas Meunier naj bo po koncu letošnje sezone zamenjal klubsko sredino. Po nekaterih informacijah ga mediji selijo v Borussio iz Dortmunda kamor bi se preselil iz PSG.

Sicer sijajni desni bočni branilec Thomas Meunier je še vedno član PSG, a se mu s Parižani po koncu sezone izsteče pogodba, kar pomeni, da bo lahko odšel drugam.

RMC poroča, da je 28-letnik že vse dogovorjen z Borussio iz Dortmunda, dodatna potrditev pa je prišla tudi s strani nekdanjega člana PSG Jérôma Rothena.

“Ni še uradno, a je že dogovorjeno. Prenašam vam sigurno informacijo. Meunier je prvi igralec, ki zapušča Pariz poleti.”

Njegov prihod k nemškemu velikanu najbrž pomeni tudi to, da se Achraf Hakimi po koncu sezone iz posoje vrača nazaj v Real Madrid.