Bavarci bodo od Interja odkupili pogodbo Perišića

Bundesliga 18. Mar 202010:44 > 10:52
Getty Images/Christian Kaspar-Bartke

Uprava Bayerna iz Münchena tudi v neprijetni situaciji zaradi pandemije koronavirusa ne počiva in dela načrte za poletni prestopni rok.

Kot poroča “Sport Bild”, je klub iz Münchena v poletnem prestopnem roku pripravljen prodati trojico pomembnih nogometašev: osrednjega branilca Jeroma Boatenga in obrambna vezista Javija Martineza in Corentina Tolissoja. Z njihovo prodajo bo klub lahko nadoknadil pričakovano finančno izgubo iz te sezone.

Povezano

Istočasno Bavarci želijo od Interja odkupiti pogodbo Ivana Perišića. Trenutno potekajo pogovori o višini prestopa, pričakuje se, da se bo njegova cena gibala med 15 in 20 milijoni evrov.

Klub iz bavarske prestolnice obenem želi podaljšati pogodbo z Manuelom Neuerjem in Thomasom Müllerjem, medtem ko usoda Davida Alabe še ni znana, potem ko je avstrijski reprezentant že izrazil željo, da ne želi nadaljevati kariere v Nemčiji.